Переверните Ваше устройство.
Як правильно поклеїти безшовні шпалери
Наші рекомендації - клеїмо шпалери без шва. Процес наклеювання безшовних шпалер досить трудомісткий, потрібні як мінімум два майстри. Один наносить клей на поверхню стіни, інший розмотує полотно і стежить за рівнем малюнка і розмотує полотно. Рекомендуємо уважно ознайомиться з інструкцією, яка додається з кожним замовленням. р   ♦ Розмістіть рулон зі шпалерами вертикально в тому кутку, від якого Ви плануєте розпочати роботу. ♦ Розмістіть рулон зі шпалерами вертикально в тому кутку, від якого Ви плануєте розпочати роботу. ♦ Важливо витримати вертикальність монтажу шпалер. ♦ Нанесіть клей на стіну, на шпалери не потрібно. ♦ Прикладіть верхній край шпалер із зазначеним напуском до верхнього кута і поступово розмотуючи рулон пригладжуйте зверху вниз і в сторони за допомогою шпалерної щітки або шпалерного шпателя.   Необхідно стежити за тим, щоб зусилля по натиску на шпалери були рівномірними по всій висоті і ширині. Ні в якому разі не пригладжуйте шпалери ганчіркою або руками. Клей не повинен проступати крізь шпалери. Після обклеювання добре пройдіться валиком для усунення бульбашок і залишків клею. За допомогою добре наточеного ножа і шпателя обрізати припуски шпалер по всьому периметру. Замовляейте шпалери без швів за телефоном + 38 (067) 698 28 82. [video width="1280" height="720" mp4="https://altiorprint.com/wp-content/uploads/2021/02/videoinsrt.mp4"][/video]
Подробнее →
3.02.2021
Зовнішня реклама – широкоформатний друк
Зовнішня реклама - відмінний вибір просунути свій бренд і привернути увагу потенційного споживача. Саме вона сприяє зростанню продажів і збільшення їх обсягу, втягне додаткову аудиторію. Більшість людей сприймають інформацію візуально. Реклама на банері, білборді, полотні або на самоклеючій плівці oracal змушує сприймати інформацію візуально. Адже саме пам'ять про компанію, товар, послугу, акції в подальшому нагадає про Ваш бренд. Таким чином, однією з провідних функцій зовнішньої реклами можна назвати збільшення продажів продукту, який компанія пропонує. Компанія Алтіор принт виробник якісного повнокольорового широкоформатного друку шириною до 3 метрів. Ми надрукуємо в найкоротші терміни на екосольвентному або ультрафіолетовому плотері, використовуючи якісні матеріали та чорнила які застосовуються для зовнішньої і інтер'єрної реклами. Пропонуємо повний спектр по друку красивих і довговічних зображень в широкому форматі будь-якої складності. Наші послуги:
  • Широкоформатний друк на папері (Back Lite і Blue Back);
  • Широкоформатний друк на тканині;
  • Широкоформатний кольоровий друк на плівці;
  • Широкоформатний друк на полотні;
  • Друк на банерній сітці;
  • Фото зона
Запрошуємо до співпраці рекламні агентства, працюючи з нами Ви отримуєте вартість від виробника. Детальна інформація за телефоном + 38 (067) 698 28 82 або заповнюйте форму зворотного дзвінка.
Подробнее →
27.01.2021
Фотодрук на рулонних шпалерах
Вже кілька років не виходять з тренда рулонні фотошпалери з УФ друком - це сучасна технологія і вона широко використовується в інтер'єрному фотодруку. Основні властивості друку UV: - відсутність запаху; - не вигоряє протягом тривалого часу; - надруковане зображення стійке і не потребує додаткового покриття лаком; - після друку не потрібен час для висихання шпалер. Фотодрук на шпалерах не обмежує Вас з вибором сюжету і зображенням. Ви можете замовити пейзажі, навіть власні фото, логотипи, візерунки - ми друкуємо будь-яке Ваше зображення на якісних вінілових шпалерах. Ми пропонуємо більше 10 фактур шпалер на вибір, які більше підходять до Вашого інтер'єру. Виробництво наших фотошпалер можна застосувати не тільки для обробки житлових приміщень. Інтер'єрний друк на рулонних вінілових фотошпалерах, відмінний вибір еффектно і виразно підкреслити імідж ресторану, кафе, магазину, виставкового залу. Вінілові шпалери оптимальний варіант інтер'єрних рішень по співвідношенню ціни, якості та індивідуальності. Замовляючи фотодрук на шпалерах в компанії Altior print ви отримуєте: - підбір зображення індивідуально для кожного клієнта; - чорнило, для друку без вмісту шкідливих сольвентів, наші фотошпалери екологічні, їх можна впевнено використовувати в дитячу або кухню. Створюючи затишок за допомогою фотошпалер в квартирі, можна візуально розширити простір. Додати бадьорості, креативу і оптимізму в офісне приміщення. Крім того, рулонні фактурні шпалери здатні приховати нерівності Вашої стіни і в залежності від обраного зображення створювати різні ефекти. Ми є виробниками рулонних фотошпалер з УФ друком під замовлення, як для житлових, так і комерційних приміщень. Для консультацій і оформлення замовлень телефонуйте + 38 (067) 698 28 82 або заповніть форму зворотного зв'язку. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Доставляємо замовлення по всій Україні. Розвиваємо дилерську мережу і запрошуємо Вас до співпраці, для отримання дилерського прайса заповніть форму на сайті або напишіть нам e-mail altior.print@gmail.com.
Подробнее →
22.01.2021
Что раньше натяжные потолки или фотообои?
Вы запланировали ремонт, и теперь стоит определить последовательность строительных работ. На этапе отделочных работ возник вопрос, что же раньше монтаж натяжного потолка или поклейка обоев? На этот вопрос сложно ответить даже строительным бригадам. Для данных отделочных работ мы рекомендуем обратиться за помощью к мастерам с опытом работы, в зависимости от сложности работ и видов материалов для отделки, они на месте решат с чего же в данном случае лучше начать с установки натяжного потолка или поклейки фотообоев. Компания Altior print производитель качественной интерьерной печати на рынке Украины, за нашими плечами многолетний опыт. У нас Вы сможете купить натяжные потолки с печатью и фотообои с любым изображением и множеством фактур, модульные картины или фото с печатью на холсте в интерьер, таким образом вы экономите свое время приобретая полный спектр услуг в одной компании. Наши дизайнеры помогут подобрать сочетание оттенков и сделают макет любого изображения, учитывая дизайн Вашего интерьера. Заказать интерьерную печать на натяжном потолке или фотопечать на обоях в компании Altior print, позвонив по телефону + 38 (067) 698 28 82 или заполнить форму обратного звонка, наши менеджеры с вами свяжутся в кротчайшие сроки и предоставят полную информацию.
Подробнее →
4.01.2021
описание
14
6.04.2018

Закажите обратный звонок и наш менеджер свяжется с вами
Получить дилерский прайс